Masaż Zabrze | Mobilny Gabinet Spa Alivio

+48 796 691 935

kontakt@gabinet-alivio.pl

gabinet alivio

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ!

Witaj! Nazywam się Katarzyna Wójcik...

Jestem absolwentką studiów psychologicznych, certyfikowaną masażystką oraz terapeutką SPA. Wierzę w lecznicze działanie masaży oraz holistyczne podejście do życia. To właśnie dzięki takiemu połączeniu, odkryłam niesamowitą moc masaży, które pozwalają cieszyć się dobrym zdrowiem i czerpać radość z życia.

Podczas sesji najważniejszy jest dla mnie Twój komfort oraz dobre samopoczucie. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, a wszystkie usługi realizuje w pełni profesjonalnie, z dbałością o najdrobniejsze detale.
Żyjemy w ciągłym biegu i stresie zapominając często o sobie, dlatego zapewnienie Tobie wyciszenia i relaksu jest dla mnie priorytetem.

Korzystając z oferty Alivio zadbasz nie tylko o ciało, ale i umysł! Odkryjesz siłę płynącą z dedykowanych masaży oraz ich cudownych właściwości psychofizycznych. Poza tym w każdym momencie możesz skorzystać z moich usług, gdziekolwiek jesteś!

Już nie mogę się doczekać Naszej sesji!
Pozdrawiam

mgr Katarzyna Wójcik

gabinet alivio

POMOC ZAWSZE NA MIEJSCU

DOŚWIADCZENIE ORAZ WIEDZA

PROFESJONALNA OBSŁUGA

OPINIE MOICH KLIENTÓW

5

Pełen profesjonalizm ❤️Masaże do których chce się wracać 😍Meeeega odprężenie i (w moim przypadku) pozbycie się bólu w łopatce 🥰Tak więc bardzo polecam ❤️

5

Bardzo serdecznie polecam ! 😍 Rewelacyjne zabiegi jak i bardzo kompetentna osoba je wykonująca 😍 Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty 🤗

Leave this field blank
alivio

KATARZYNA WÓJCIK

MOBILNY GABINET SPA “ALIVIO”

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku 10:00-19:00, sobota 10:00 – 14:00

REZERWACJA ZABIEGU:

ODWIEDŹ MNIE TUTAJ!

© Copyright 2022 . All right reserved.